top of page

Wed, Nov 08

|

Praha 10

Křest EP Lovesick - Iggy Mayerov + Fourtuna (with Lazer Viking) // Café V lese

K příležitosti vydání nového EP Lovesick 💔 zahrají v Café V lese Iggy Mayerov. Společně s nimi vystoupí Fourtuna v čele s Emily Brandi, která zahraje s celou kapelou včetně Lazer Vikinga!

Křest EP Lovesick - Iggy Mayerov + Fourtuna (with Lazer Viking) // Café V lese
Křest EP Lovesick - Iggy Mayerov + Fourtuna (with Lazer Viking) // Café V lese

Time & Location

Nov 08, 2023, 7:00 PM

Praha 10, Krymská, 101 00 Praha 10-Vršovice, Czechia

About the Event

Předprodej lístků na GoOut: https://goout.net/cs/iggy-mayerov+fourtuna/szbrtmw/

Cena: 213 Kč 

Na místě: 250 Kč

Iggy Mayerov 

Melancholické melodie, reverbem nasáklé kytary, výrazné synťákové linky, nekompromisní drum machine a texty o pomíjivosti vztahů a křehkosti duše.

Iggy Mayerov je alternativně popová pražská čtyřka, která se poprvé zapsala do povědomí české scény v roce 2019 singlem RIDE.

Na jaře vydali pilotní singl Givin' You Up z EP Lovesick, na kterém spolupracovali s producentem Lazer Vikingem, držitelem ceny Anděl. Klip k singlu režírovaný Petrem Vlčkem získal na YouTube přes 100 tisíc zhlédnutí.

Fourtuna

Fourtuna je hudební projekt německé herečky a filmařky Emily Brandi, která žije už několik let v Praze. Její první EP Who Cares About The World vyšlo v průběhu roku 2021 a zvukově se pohybuje mezi dream-popovými motivy a silnými, melancholickými nápěvy.

Nyní pracuje na nové desce společně s Lazer Vikingem, který se ujal nejen hry na kytaru v její nové kapele, ale také produkce alba.

Thin Ice (Official Video) https://www.youtube.com/watch?v=QWZakgmBig0&t=7s

Share This Event

bottom of page